Producenci i partnerzy SuchaSzama

W SuchaSzama dbamy o to, aby każdy aspekt naszej oferty był w pełni dopasowany do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Zależy nam na produktach wysokiej jakości, które będą smaczne, zdrowe i bezpieczne, dlatego współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy mogą pochwalić się wieloletnim stażem na rynku produkcyjnym w branży żywności liofilizowanej.

Poznaj producentówPrzejdź do sklepu

LyoFood

Historia LyoFood jest silnie powiązana z firmą Lyovit – jednym z największych producentów liofilizowanych ziół, owoców i warzyw z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Dla zaspokojenia potrzeb alpinistów, żeglarzy, turystów i innych ekstremalnych sportowców Lyovit użył swojego doświadczenia i rewolucyjnej technologii do stworzenia pierwszej linii liofilizowanych posiłków w 1998 roku. Produkty nosiły nazwę Lyofood i zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez rynek. W związku z dynamicznie rosnącym zapotrzebowaniem na liofilizowaną żywność, Lyofood będący dotychczas częścią firmy Lyovit, zdecydował o powstaniu odrębnej marki. Tak powstał LyoFood. Nowe wzornictwo, nowe opakowania i sprawdzona jakość.

W ofercie marki LyoFood znajdziesz:

  • śniadania;
  • zupy;
  • obiady;
  • desery;
  • owoce.

Produkty LyoFood

Lyommy

Lyommy to polski producent pysznych liofilizatów! Ich posiłki są proste w swoim składzie, lecz bogate w kompozycje smakowe. Nie znajdziecie w nich żadnych konserwantów i polepszaczy smaku. Restauracyjna jakość wynika z używania najlepszych składników i doskonałego doprawiania dań, które smakują jak świeżo przyrządzone. Wszystko gotowane, a następnie w całości liofilizowane w 100% – brak suszonych uzupełniaczy. Najzdrowszym sposobem konserwacji żywności jest liofilizacja, dzięki której posiłki zachowują pełnię witamin i wartości odżywczych, dających energię do działania. Marka Lyommy uważa, że jest bardziej manufakturą liofilizatów, niż masowym producentem i ma to fundamentalne znaczenie w przygotowywaniu posiłków. Ich misją jest to, aby klienci osobiście przekonali się, że żywność liofilizowana smakuje równie dobrze, jak świeżo przygotowany posiłek w domu. W ofercie marki Lyommy znajdują się liofilizowane śniadania oraz obiady, które są pełnowartościowymi posiłkami, przygotowanymi ze zdrowych składników. Oferują dania mięsne, rybne, wegetariańskie, wegańskie oraz bezglutenowe. 

Produkty Lyommy

Tactical Foodpack

Pomysł na Tactical Foodpack wyszedł od medyka z Estońskich Sił Operacji Specjalnych, który w swojej codziennej pracy borykał się ze skomplikowanymi schorzeniami, wystawiającymi na próbę zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Coraz cenniejsze stawały się chwile, w których można było odpocząć i zjeść szybką przekąskę w towarzystwie kolegów z drużyny. Szczególnie, gdy spędzał długi czas poza domem. To były chwile, które pozwalały mu cofnąć się ścieżką wspomnień, wrócić do domu, pomyśleć o wszystkich swoich bliskich i zyskać siłę, by iść dalej. Jego koledzy z zespołu byli dla niego ogromnym źródłem wsparcia, a jeszcze inny ważny czynnik stanowiło jedzenie, które lubił jeść w takich chwilach. Doszedł do wniosku, że pożywienie pokrzepiające duszę powinno być domowe, naturalne i lekkie oraz ze względu na warunki, jakie panują w podróży, łatwe do szybkiego zjedzenia.

Produkty Tactical Foodpack doskonale sprawdzają się nie tylko w jednostkach specjalnych, ale także wśród codziennych turystów, pieszych, żeglarzy, alpinistów czy zawodowych sportowców ekstremalnych, czyli każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia, ceni wygodę i zdrową dietę.

Produkty Tactical Foodpack

Travellunch

To rodzinna firma Simpert Reiter z Augsburga, która od dziesięcioleci specjalizuje się w prowiantach podróżnych. Przygoda firmy Travellunch  rozpoczęła się w latach 70. Wówczas proces liofilizacji zaczął być po raz pierwszy używany na dużą skalę. NASA, zaopatrywała swoje misje kosmiczne w odpowiednio przygotowane posiłki. W tym samym czasie Simpert Reiter specjalizował się w produkcji galaretki i proszku do galaretki. Firma podchwyciła trend i opracowała pierwsze posiłki outdoorowe, które przygotowuje się, dodając wrzątek.

Marka cieszy się dużą popularnością wśród sportowców oraz podróżników. W naszej ofercie posiadamy obiady oraz zupy liofilizowane od Travellunch.

Produkty Travellunch

Mixit

Tomasz i Marcin, koledzy z czasów studiów ekonomicznych, stworzyli nowatorski projekt, który nie istniał jeszcze na czeskim i polskim rynku. Główną ideą ich przedsięwzięcia było dostarczenie klientom nie tylko produktu, ale również przyjemności z jego użytkowania. Chociaż tego typu projekty często przyciągają inwestorów, Tomasz i Marcin zdecydowali się rozwijać biznes samodzielnie, finansując go z własnych środków oraz wsparcia rodzinnego od 2010 roku.

Firma Mixit oprócz oferowania wysokiej jakości i smacznych składników, które zostały wyselekcjonowane w ciągu roku, ma na celu dostarczenie użytkownikowi nie tylko produktu, ale również zabawy i doświadczenia. W naszej ofercie posiadamy owoce liofilizowane oraz owoce w czekoladzie od Mixit.

Chcesz podjąć współpracę z SuchaSzama?

Jesteś producentem wysokiej jakości żywności liofilizowanej? Napisz do nas!

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest firma Damian Kasyan - Prime Intelligence. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.