SuchaSzama.pl
Z myślą o podróżowaniu.

SuchaSzama.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór wyselekcjonowanej żywności liofilizowanej najwyższej jakości. Istniejemy od 2023 roku i wciąż poszerzamy swoją ofertę, aby być w stanie zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Dowiedz się więcejNapisz do nas

Poznajmy się lepiej!

SuchaSzama.pl to sklep internetowy oferujący szeroki wybór żywności liofilizowanej najwyższej jakości. Istniejemy od 2023 roku i wciąż poszerzamy swoją ofertę, by być w stanie zaspokoić potrzeby każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę do dowolnego miejsca w Polsce.

DOŚWIADCZENIE

Prywatnie jesteśmy parą podróżników, którzy podczas swoich wyjazdów korzystają z żywności liofilizowanej.

DORADZTWO

Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie żywności liofilizowanej, jesteśmy w stanie pomóc Ci w wyborze najlepszych produktów na czas podróży.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jako użytkownicy żywności liofilizowanej, wybieramy produkty najwyższej jakości, które oferujemy również w swoim sklepie.

SZYBKA DOSTAWA 

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są też na stanie w magazynie, dlatego zamówienia realizujemy w przeciągu 48h.

Mamy nadzieję, że znajdziesz w naszej ofercie coś dla siebie i Suchaszama stanie się sklepem, który odwiedzasz z przyjemnością!

Zalety żywności liofilizowanej

BARDZO NISKA WAGA

W procesie liofilizacji waga dania zostaje pomniejszona nawet o 90%.

ŁATWE W PRZYGOTOWANIU

Produkty liofilizowane wystarczy zalać ciepłą lub gorącą wodą, a potem należy chwilę odczekać,  by można było je zjeść. Owoce oraz warzywa liofilizowane nadają się do spożycia bez wcześniejszego namaczania.

NIE POTRZEBA NACZYŃ

Żywność liofilizowaną przyrządza się od razu
w opakowaniu, w którym się ona znajduje, wystarczy wlać do środka ciepłą lub gorącą wodę.

BEZPROBLEMOWY TRANSPORT

Posiłki liofilizowane są bardzo lekkie i zajmują mało miejsca w bagażu lub plecaku. Obiady na tydzień dla jednej dorosłej osoby mogą ważyć zaledwie około 1 kg. Żywność liofilizowana to doskonałe jedzenie na podróż.

WYSOKA WARTOŚĆ ODŻYWCZA

W żywności liofilizowanej są zachowane niemal wszystkie wartości odżywcze, jest ona wysoko kaloryczna i dostarcza wszelkich potrzebnych składników.

BEZPROBLEMOWE PRZECHOWYWANIE

Żywność liofilizowana ma bardzo długi okres przydatności i nie wymaga przechowywania w lodówce ani w innych specjalnych warunkach.

Dlaczego żywność liofilizowana?

Postawiliśmy na liofilizację, ponieważ to najlepszy sposób, by wydłużyć czas zdatności do spożycia wielu produktów, przy jednoczesnym zachowaniu wartości odżywczych, walorów smakowych i zapachowych. W naszej ofercie nie znajdziesz jedzenia, które miałoby w sobie sztuczne dodatki lub konserwanty. Naszą misją jest promowanie zdrowego trybu życia, co ma szczególnie znaczenie w dzisiejszych czasach, gdy coraz trudniej jadać rzeczy pozbawione wzmacniaczy smaku. Nie ma nic ważniejszego niż dobra kondycja psychiczna i fizyczna, a bez odpowiedniej diety, osiągnięcie jej staje się niemożliwe.

Z drugiej strony, wiele zdrowych alternatyw, które można znaleźć na rynku, nie ma odpowiednich walorów smakowych, przez co Klienci stają przed dylematem – smak czy zdrowie? Kupując w Szuchejszamie nie musisz podejmować takich decyzji, ponieważ starannie selekcjonujemy sprzedawane pożywienie i stawiamy tylko na te produkty, które są najwyższej jakości i mają wyborny smak. Nasza oferta jest bardzo szeroka, znajdziesz tutaj nie tylko tradycyjne dania i przekąski, ale i potrawy z różnych zakątków świata.

Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia, lubisz podróże, spacery po górach lub uprawianie sportów, nasza liofilizowana żywność będzie dla Ciebie idealnym wyborem – jest lekka (waży o 90% mniej niż zwykły produkt), zajmuje znacznie mniej miejsca i jest całkowicie sucha, więc zabranie jej ze sobą będzie bardzo wygodne.

MASZ DO NAS JAKIEŚ PYTANIA?

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to tylko możliwe!

    Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest firma Damian Kasyan - Prime Intelligence. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.